دکتر روحانی، دکترای تورم و بلوف سیاسی
دکتر روحانی، دکترای تورم و بلوف سیاسی

دکتر روحانی، دکترای تورم و بلوف سیاسی

دکتر روحانی، دکترای تورم و بلوف سیاسی

آقای روحانی؛ یا کلید را اشتباه درست کردید یا دری را که برایش کلید ساختید هنوز پیدا نکرده اید.

یادمان نمی رود در جلسات شبانه مناظره صدا و سیما که برای شما و رقبای انتخاباتی تان هر شب از شبکه یک سیما پخش می شد با کلید طلاییتان می آمدید و حرف از باز کردن قفل هایی می زدید که احمدی نژادها ساخته بودند. از مشکلاتی گفتید که قالیبافها برای مردم بافته بودند از ناگفته هایی گفتید که رئیسی ها کرده بودند از نا تدبیری هایی گفتید که جلیلی ها در شورای امنیت ملی کرده بودند از لاریجانی ها و عدم کفایت هایشان گفتید، خلاصه همه را مورد عنایت قرار دادید و چنان غرشی بر تدابیر گذشته بردید که نام خود را تدبیر و امید گذاشتید و قبل از امتحان کلید طلاییتان حرف از سرپا کردن دوباره اقتصاد فلج زدید، مردم هم بهشت موعودتان را باور کردند و برگه های سبزشان را برای سبز کردن هر چهار چراغ قرمز سر چهارراه و عبور آزاد برای شما، به صندوقهای رای انداختند.

نرخ تورم ۴۰ درصدی دوره سازندگی هاشمی را اکنون به عددی تبدیل کرده اید که رکورد دار دولت تدبیر و تورم شده اید و صد رحمت به #دکتر قبل از شما که می گفت گوجه سر کوچه شان ۳۰۰۰ تومن است اما در بازار به نرخ ۱۴ هزار تومان فروخته می شد.

دکتر روحانی، دکترای تورم و بلوف سیاسی

عمو اقتصاد را می گویم، همان بیچاره مفلوکِ دولت قبل از شما که روی ویلچر با گردن کج و ماسک اکسیژن به دهان، چشمهای قرمزش را برای آمدن ناجی به شما دوخته بود، و نهایتا به زمین بازی اقتصادتان پرتش کردید و مثل توپ فوتبال آنقدر به این افلیج شوت زدید که زیر ضربات لگدهایتان تاب نیاورد و جنازه اش را به تابوت انداختید، و ما را هم منتظر اعلام زمان تشییع جنازه اش کردید، به طوری که هر شب از ترس اینکه برای فردا چه تدبیری در سر دارید خوابمان نمی برد.

میدانید چه بلایی با همین نان ( قوت لایموت ) سر مردم آوردید یک روز از خواب بیدار شدیم دیدیم نان ۳۰ تومانی صد تومان شده و امروز بعد از دو دوره از ریاست جمهوریتان که با کشتی گرفتن با نان داشتید، قیمت آن را به ۲۵۰ تومان رساندید.
سابقه درد دادنهایتان و با همان درد درمان کردنش، از حد گذشته، نرخ بنزین را یک شبه به ۳۰۰۰ تومان رساندید و بعد از غافلگیر کردن مردم برایشان یارانه معیشتی فرستادید، کرونا را به سخره گرفتید و در جلسات ستاد مبارزه با کرونا آهنگ شیش و هشت زدید و بعد گفتید این آهنگ قناس است و به بعضی از مردم وام یک میلیونی دادید و صفهای طویل خرید سیم کارت به نام وام گیرنده راه انداختید که با تزریق این یک میلیون تومان به بازار پر آزار، برگ زرّین دیگری در دفتر درخشانتان را ورق زدید.
آنقدر در روزهای کرونا آه و ناله تحریم ها و بی پولی سر دادید که مردم با تشکیل کمپین ها به دادتان رسیدند که البته درد مدیریت های بحرانتان هم بماند.

نرخ دلار ۹۹۷ تومانی سال ۸۸ را به مرز بیست هزار تومان رساندید و چنان گِلی برای سر مردم درست کردید که استاد کوزه گر را انگشت به دهان گذاشتید.
این روزها از برداشتن صفرهای اسکناس حرف میزنید و در حال ضرب سکه پنج هزار تومانی هستید اما با پاک کردن صفر اسکناسها می خواهید صفرهای ناتدبیری را پاک کنید؟ و کم کم زمان خاکسپاری جنازه داخل تابوت {عمو اقتصاد} را اعلام کنید.؟

در رسانه و تلوزیون چنان به شعور مردم توهین می کنید و می گویید نرخ تورم رو به کاهش است که انگار نه انگار ۸۰ میلیون ایرانی روبرویتان نشسته اند و در بالاترین درجه ناامیدی، صبح را به شب می رسانند.

نمایندگان مجلسمان هم که ادعای وکالت و تریبون مردم له شده را دارند، در حال زدن سوت بی خیالی هستند، که اگر خدا وکیلی، وکیل مردم بودند برای یک بار شما را به جایگاه استیضاح می کشاندند.

مسئول این قهقرای سیاسی فقط و فقط شما هستید، مسئول روانپریشی و استیصال و ناامیدی مردم شخص شما هستید.
حد اقل این چند وقت مانده از دوره نا تدبریتان را حرکتی نکنید و راکد بمانید که ماهم با روزهای پر دردمان که درمان ندارد را با قرص مسکن سپری کنیم.

آن قدر شیرن کاریهایتان زیاد است که قلم آبی، سیاه شده است.

راستی!! خیلی از کلید سازها دست از کلید سازی کشیده اند و به تعمیر قفلهای بدون کلید رو آورده اند.

 

منصور شیخی

همچنین ببینید

مدیریت اداره‌ی راه و شهرسازی سقز، کماکان لنگ می‌زند

مدیریت اداره‌ی راه و شهرسازی سقز، کماکان لنگ می‌زند

مدیریت اداره‌ی راه و شهرسازی سقز، کماکان لنگ می‌زند . . . بهنام نیک سرشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *