همراهان "نیشتمان قلم"!

همراهان “نیشتمان قلم”!

همراهان “نیشتمان قلم”!

همراهان "نیشتمان قلم"!

شهادت خواهرمان “ژینا امینی” دل همه‌ی ما را شکست و اندوهی به پهنای قدم‌های تک تک زنان ایران روی خاکی که ژینا را برای همیشه در آغوش گرفته است در وجودمان باقی گذاشت.

 

عزیزان همراه!

از روزها و ساعات اولیه‌ی شنیدن این واقعه‌ی دردناک، تیم خبری “نیشتمان قلم” آنچه در توان داشته را برای انعکاس اخبار تلخ آن و شفاف سازی و اطلاع رسانی و در کنار تمامی این انعکاسات، تظلم خواهی دختر دردانه‌ی کوردستان را در معرض نگاه‌های شما عزیزان گذاشته تا توقعی که شما از ما دارید را هرچند کوتاه و لنگان برایتان برآورد کنیم.

همراهان “نیشتمان قلم”!

خواه ناخواه رسانه‌ی “نیشتمان قلم” در داخل کشور و در خاک کوردستان و با مجوز فرهنگ و ارشاد در حال فعالیت است و موقعیت رسانه‌هایی را که از دور حلوا حلوا می‌کنند ندارد و در کنار مردم در کف خیابان‌های سقز و تمامی شهرهای کوردستان در حال تولید و انتشار محتوا است.

همراهان “نیشتمان قلم”!

بارها برای صراحت گفتار و قلم از گوشه و کنار مورد بازخواست قرار گرفته‌ایم اما  تمام قد از حقوق شهروندان در هر کجای ایران و کوردستان دفاع کرده‌ایم و صدای مردم را به گوش مسئولین رسانیده‌ایم.

 

اگر تصاویر و ویدیو‌های ما از تمامی ابعاد و بازخوردهای واقعه‌ی ژینا کم یا ناقص است، به حساب مصلحت شهروندان نه خودمان و مجوزمان بگذارید چون تصاویر یا ویدیوها می‌تواند افراد حاضر در آن‌ها را با مسایل و بازخواست‌های امنیتی مواجه کند.

 

در هر صورت ما اینجا در کنار شما و خانواده‌ی داغ دیده‌ی ژینا هستیم و می‌مانیم تا به عنوان رسانه‌ی شما آن چرا به نام رسالت در خط مشی سازمانیمان حک کرده‌ایم تا آخرین نفس‌های “نیشتمان قلم” بر آن بمانیم و عهد شکنی نخواهیم کرد.

رسالت ما شرف ماست و شرافتمان را برای هیچکس جز مردمی که جایی برای رساندن دردهایشان ندارند، گرو نخواهیم گذاشت.

 

مسئولین به اندازه‌ی کافی ابزار قدرت و انعکاس و سخنرانی در اختیار دارند و ما بر اساس قوانین تعریف شده برای مطبوعات که حتی مسئولین حاضر به شنیدن بندهای آن نیستند، تریبون شما و حق خواهی خانواده‌ی ژینا خواهیم بود.

 

باز هم پرواز ژینا را به شما همراهان تسلیت می‌گویم و از خداوند رحیم می‌خواهیم دل شما و خانواده‌ی دردانه‌ی کوردستان را با سزای بانیان این مظلومیت رو به آرامش رهنمود فرماید.

 

هیئت تحریریه و تیم خبری “نیشتمان قلم”

منصور شیخی

همچنین ببینید

سیگاری‌ترین کشورهای دنیا اینفوگرافیک:آیدا مجیدی

سیگاری‌ترین کشورهای دنیا

                    سیگاری‌ترین کشورهای دنیا اینفوگرافیک:آیدا مجیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *