همراهان "نیشتمان قلم"!

همراهان “نیشتمان قلم”!

همراهان “نیشتمان قلم”!

همراهان "نیشتمان قلم"!

شهادت خواهرمان “ژینا امینی” دل همه‌ی ما را شکست و اندوهی به پهنای قدم‌های تک تک زنان ایران روی خاکی که ژینا را برای همیشه در آغوش گرفته است در وجودمان باقی گذاشت.

 

عزیزان همراه!

از روزها و ساعات اولیه‌ی شنیدن این واقعه‌ی دردناک، تیم خبری “نیشتمان قلم” آنچه در توان داشته را برای انعکاس اخبار تلخ آن و شفاف سازی و اطلاع رسانی و در کنار تمامی این انعکاسات، تظلم خواهی دختر دردانه‌ی کوردستان را در معرض نگاه‌های شما عزیزان گذاشته تا توقعی که شما از ما دارید را هرچند کوتاه و لنگان برایتان برآورد کنیم.

همراهان “نیشتمان قلم”!

خواه ناخواه رسانه‌ی “نیشتمان قلم” در داخل کشور و در خاک کوردستان و با مجوز فرهنگ و ارشاد در حال فعالیت است و موقعیت رسانه‌هایی را که از دور حلوا حلوا می‌کنند ندارد و در کنار مردم در کف خیابان‌های سقز و تمامی شهرهای کوردستان در حال تولید و انتشار محتوا است.

همراهان “نیشتمان قلم”!

بارها برای صراحت گفتار و قلم از گوشه و کنار مورد بازخواست قرار گرفته‌ایم اما  تمام قد از حقوق شهروندان در هر کجای ایران و کوردستان دفاع کرده‌ایم و صدای مردم را به گوش مسئولین رسانیده‌ایم.

 

اگر تصاویر و ویدیو‌های ما از تمامی ابعاد و بازخوردهای واقعه‌ی ژینا کم یا ناقص است، به حساب مصلحت شهروندان نه خودمان و مجوزمان بگذارید چون تصاویر یا ویدیوها می‌تواند افراد حاضر در آن‌ها را با مسایل و بازخواست‌های امنیتی مواجه کند.

 

در هر صورت ما اینجا در کنار شما و خانواده‌ی داغ دیده‌ی ژینا هستیم و می‌مانیم تا به عنوان رسانه‌ی شما آن چرا به نام رسالت در خط مشی سازمانیمان حک کرده‌ایم تا آخرین نفس‌های “نیشتمان قلم” بر آن بمانیم و عهد شکنی نخواهیم کرد.

رسالت ما شرف ماست و شرافتمان را برای هیچکس جز مردمی که جایی برای رساندن دردهایشان ندارند، گرو نخواهیم گذاشت.

 

مسئولین به اندازه‌ی کافی ابزار قدرت و انعکاس و سخنرانی در اختیار دارند و ما بر اساس قوانین تعریف شده برای مطبوعات که حتی مسئولین حاضر به شنیدن بندهای آن نیستند، تریبون شما و حق خواهی خانواده‌ی ژینا خواهیم بود.

 

باز هم پرواز ژینا را به شما همراهان تسلیت می‌گویم و از خداوند رحیم می‌خواهیم دل شما و خانواده‌ی دردانه‌ی کوردستان را با سزای بانیان این مظلومیت رو به آرامش رهنمود فرماید.

 

هیئت تحریریه و تیم خبری “نیشتمان قلم”

منصور شیخی
Latest posts by منصور شیخی (see all)

همچنین ببینید

پرسش مهر فرهنگیان از ریاست جمهوری

پرسش مهر فرهنگیان از ریاست جمهوری

پرسش مهر فرهنگیان از ریاست جمهوری حیدر بایزیدی؛ فرهنگی شاغل در آ.پ منطقه زیویه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *