مطالبات معلمان قانونی و بر حق است و چیزی جز اجرای قانون آموزشی نیست...

 مطالبات معلمان قانونی و بر حق است و چیزی جز اجرای قانون آموزشی نیست…

 مطالبات معلمان قانونی و بر حق است و چیزی جز اجرای قانون آموزشی نیست…

 مطالبات معلمان قانونی و بر حق است و چیزی جز اجرای قانون آموزشی نیست...
در همین ارتباط امروز شنبه مورخه ۱۴۰۰/۹/۲۰ معلمان شهرستان سقز همزمان و هم صدا با معلمان کل کشور، جهت اجرای قانون اساسی و عدالت آموزشی و رفع تبعیض‌های آشکار دولت و مجلس، به نشانه اعتراض، به نحوی دیگر تحصن عمومی سر دادند و خواستار عینی اجرای قوانینی شدند که دولت برای ملت وضع نموده است.  مطالبات معلمان قانونی و بر حق است و چیزی جز اجرای قانون آموزشی نیست…

هدف از این اقدام و حرکت معلمان، پایان دادن به تبعیضات آشکاری‌ست که معیشت معلم را تحت شعاع قرار داده است و در موازات این مطالبه، وضعیت نامناسب و ناموزون کیفیت آموزش که بیش از پیش ادامه دارد.
شایان ذکر است که تحصن معلمان در اشکال و کنش‌های مختلف تا سامان بخشیدن شرایط موجود آموزشی و معیشتی آن‌ها تا تصویب و اجرای لایحه‌ی رتبه‌بندی معلمان کماکان به قوت خود باقی‌ست.

شنیده‌ها حاکی از آن است اگر نمایندگان مجلس در روز یکشنبه، ۲۱ آذر، بر تصویب رتبه‌بندی به صورت ناقص تاکید نمایند و خروجی مجلس، حقوق مورد مطالبه معلمان را تایید و تامین ننماید و بر خلاف منافع عالی فرهنگیان باشد یا دوباره آن را به تعویق بیاندازد، تجمع اعتراضی سراسری دیگری برگزار خواهد شد و اگر این بی توجهی‌ها ادامه پیدا نماید اعتراضات در هفته‌های بعد به صورت گسترده‌تر و طولانی‌تر تا حصول نتیجه مطلوب ادامه پیدا خواهد کرد.

همچنین ببینید

مصاحبه و‌ گفتگو‌ با کاک شکۆ از کرکوک؛ کارگردان نمایش پیشه‌گه‌ر جشنواره تأتر کوردی سقز،سقز،تئاتر کوردی،جشنواره تئاتر کوردی،میدیا حسینی،نیشتمان قلم،آیدامجیدی،

مصاحبه و‌ گفتگو‌ با کاک شکۆ از کرکوک؛ کارگردان نمایش پیشه‌گه‌ر جشنواره تأتر کوردی سقز

مصاحبه و‌ گفتگو‌ با کاک شکۆ از کرکوک؛ کارگردان نمایش پیشه‌گه‌ر جشنواره تأتر کوردی سقز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *