با یک استوری یک‌ محله آسفالت می‌شود..! واقعیت یا شواف!
با یک استوری یک‌ محله آسفالت می‌شود..! واقعیت یا شواف!

با یک استوری یک‌ محله آسفالت می‌شود..! واقعیت یا شواف!

با یک استوری یک‌ محله آسفالت می‌شود..!
واقعیت یا شواف!

✍. . . میدیا حسینی

با یک استوری یک‌ محله آسفالت می‌شود..! واقعیت یا شواف!
با یک استوری یک‌ محله آسفالت می‌شود..! واقعیت یا شواف!

«عضوی از شورا سقز انجام وظایف شهری را با مدل پیامک به شهردار اعلام و چون جوابی دریافت نکرده است، عین پیام را استوری می‌کند..!»

با پیشرفت تکنولوژی و شبکه اجتماعی‌های فیلتر شده محبوب مردمی، دیگر در جلسات و نامه‌های اداری اعضای‌ شورا و شهردار نیازی به مصرف کاغذ ندارند و فقط با استوری و زیر فشار قرار دادن همدیگر می‌توانند عملکردی برای مردم داشته باشند.

عضو شورای شهر سقز استوری(شماره۱)، درخواست اهالی منطقه‌ای را مطرح می‌نماید و شب بعد همان استوری را چند کلمه اضافه نمودند (عکس شماره۲)؛ منجر به انجام و استارت کار شد..!
مهمترین مسئله این است، که در استوری آن عضو شورا چند چند جمله جای تامل دارد و خواهان شفافیت هستیم؛ (موارد خط کشی قرمز در تصاویر توسط خبرنگار نیشتمان قلم مشخص شده‌اند)
– بدون تشکیل جلسات و مصوبات شورا، تنها طی یک تماس و پیام با شهردار آسفالت نقاطی از شهر انجام گرفته است!

– تمرکز عملیات شهرداری خدمات عادلانه برای تمام نواحی شهر است، نه یک محله‌ی خاص..!

– طرز مطرح کردن عضو شورا با چنین الفاظی؛ «برای بار چندم به ایشان تلنگر و تذکر داده می‌شود جهت اتمام و نه فقط شروع پروژه و رعایت عدالت در تمام محلات سقز می‌باشم! با یک استوری یک‌ محله آسفالت می‌شود..! واقعیت یا شواف!

– انتشار خواسته شورا با استوری جدید، ملزم به انجام کار شده است!

چند سوال که لازم به ذکر است؛ بدانید که

اگر فقط با تماس و پیام، خواهان پیگیری و رسیدگی هستید موضع درست و شایانی نیست، عارضم که حتی اعضای شورای دانش‌آموزی مدارس هم جهت انجام امور ساده مدرسه با این حالت عمل نمی‌کند!
اگر قصد و نظر سوئی ندارید، نامه رسمی بدهید و اگر عمل نکردند با نامه‌های رسمی اداری از شهرداری حق و حقوق مردم را بخواهید و اگر نشد در جلسه طبق قانون..!

اینک که شهردار عادلانه در حال آسفالت و خدمت رسانی به شهر هستند (خطوط اول) منظور شما آقای عضو شورا از خطوط پایانی مبنی بر اینکه؛ برای بار چندم به ایشان تلنگر و تذکر داده می‌شود جهت اتمام و نه فقط شروع پروژه و رعایت عدالت در تمام محلات سقز میباشم..!!
نه فقط شروع پروژه!! آیا منظورتان این است که فقط پروژه استارت زده شود و هیچ برنامه و طرحی برای اتمام آن وجود ندارد؟!

رعایت عدالت در تمام محلات سقز!!
آیا منظورتان این است که شهردار در انجام امور شهری عدالت کاری ندارد و فقط یک سری مسیر و محله‌های خاص را در برنامه و انجام امور خود دارد؟

طبق بررسی‌های نیشتمان قلم؛
گویا همان شبی که عضو شورا استوری شماره ۱ را می گذارد و می‌خواهد به شهردار تلنگر بزند که باید مسیر ملقرنی آسفالت شود، صبح قبلش استارت پروژه زده شده و از قبل نیز شهرداری در حال زیرسازی و جدول کشی مسیر بوده و این استوری عضو محترم شورا بعد از استارت کار بوده است! با یک استوری یک‌ محله آسفالت می‌شود..! واقعیت یا شواف!

میدیا حسینی

همچنین ببینید

زیب لاین و پل معلق سقز، کماکان معلق مانده است . . .

زیب لاین و پل معلق سقز، کماکان معلق مانده است . . .

زیب لاین و پل معلق سقز، کماکان معلق مانده است . . . بهنام نیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *