جهان پهلوان جهان از تو خالی شد

جهان پهلوان جهان از تو خالی شد

🔶سال ۲۰۱۲ که جهان پهلوان سیامند رحمان طلای پارالمپیک جهان را کسب کرد چنان شوری در دل همه ما جوشید که انگار خودم در آن جایگاه بودم چه افتخاری بود زمانی که در هر جایی از جهان پهلوان حرف میزدم و با سربلندی و سرافرازی بحث هر مجلسی را به این شور و افتخار جاویدان میرساندم.


🔶این سرور در سال ۲۰۱۶دوباره تکرار شد و باز هم این بزرگ مرد عشق و اراده که محدودیت نتوانسته بود محدودش کند همه جهان را متحیر غرورواراده برخواسته از اصالت و ریشه اش کرده بود مارا در بین تمام ملتهای جهان سربلند و مغرور از افتخار کرده بود.


🔶امروز که خبر مرگ پهلوان بی تکرار که نیم تنه به مصاف مدعیان قدرت و مدال آوران نام آور رفت و همه را با اراده شکست ناپذیرش آشنا کرد چونان شوکی بزرگ در بین اینهمه خبرهای ناخوشایند از بیماری و مرگ و قرنطینه دوباره دل همه ما را داغدارتر و سینه مان را سوخته تر کرد.


🔶جهان پهلوان رفت اما آنچه را به یادگار گذاشت مردانگی و اراده و معنای واقعی مبارزه برای هدف تا آخرین نفس های زندگانی بود.


🔶جهان پهلوان قلبش ایستاد تا قلب جهان به احترامش یک دقیقه از زدن بیافتد و همگان بدانند که یک بار دیگر پس از جهان پهلوان تختی جهان از جهان پهلوانها خالی شد.


🔶روحت شاد و یادت همیشه و تا ابد در قلب دوست دارانت ماندگار و جاویدان.


🔶جهان پهلوان همیشه در قلب ما خواهی ماند و هرگز فراموش نخواهی شد آرام بخواب چرا که بی تو جهان ورزش و جوانمردی از تب و تاب افتاد.

همچنین ببینید

به دنبال رونالدو

به دنبال رونالدو…

به دنبال رونالدو…! مردمی‌‌ را بنگرید که سرنوشت تاریخ‌ موهوم خود را‌ فراموش کرده‌ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *