آغاز هفدهمین دورهٔ جشنواره تئاتر کوردی , تئاتر کوردی, تئاتر ارومیه, سقز
آغاز هفدهمین دورهٔ جشنواره تئاتر کوردی

آغاز هفدهمین دورهٔ جشنواره تئاتر کوردی

آغاز هفدهمین دورهٔ جشنواره  تئاتر کوردی

هفدهمین دوره جشنواره تئاتر کوردی فردا رسما استارت می‌خورد. اولین اجرای مردمی جشنواره، تئاتر دیوار از شهر سقز است که به نویسندگی و‌ کارگردانی کیانوش محمدی ساعت ۱۹ در سالن آمفی تئاتر ساختمان فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی سقز اجرا می‌شود.

تکمیلی :

برگزاری جلسه کمیته‌های جشنواره تئاتر کوردی سقز

مسئولین کمیته های جشنواره تئاتر کوردی سقز در جلسه با دبیر و دبیر اجرایی جشنواره آخرین اقدامات کمیته های خود را تشریح کردند.

در این جلسه که با حضور رییس اداره ارشاد اسلامی سقز برگزار شد مقرر گردید که کلیه کمیته ها با هماهنگی کامل تمام توان خود را جهت هرچه بهتر برگزار کردن جشنواره به کار ببندند و تمام اقدامات کمیته ها تا پایان جشنواره به صورت منظم و درست ادامه داشته باشد.

فریدون حامدی دبیر جشنواره هفدهم ابراز داشت که تمام هماهنگی های لازم برای برگزاری جشنواره انجام شده است.مهمانان خارجی ،داوران وگروهای حاضر در جشنواره در حال ورود به سقز هستند که اسکان آنها در حال انجام است. وی در پایان از زحمات تمام اعضای کمیته ها،روسای ادارات و بخشهای مربوطه،اداره ارشاد سقز و کوردستان و تمامی کسانی که برای برگزاری جشنواره تلاش و زحمت کشیدند تشکر و قدردانی کرد.

حامدی درخصوص داوران هفدهمین جشنواره  تئاتر کوردی گفت : چهره های هنری مطرح و شاخصی همچون گوران علی کریم ، حمید رضا نعیمی و دکتر بهروز غریب پور بعنوان رئیس هیئت داوران در جشنواره امسال حضور دارند.

همچنین ببینید

دەردە کورد!

دەردە کورد!

دەردە کورد! ✍️ سەید هاشم .هیدایەتی ▪️دەردی بێ دەرمانی کوردان، دژ بە یەکتر بوونەوەس دەستی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *