رجالِ به اصطلاح سیّاس شهر در کمین پست های مدیریتی

رجالِ به اصطلاح سیّاس شهر در کمین پست های مدیریتی

رجالِ به اصطلاح سیّاس شهر در کمین پست های مدیریتی

✍️منصور شیخی

🔸️اینکه حرف را نوک زبانمان نگه داریم یا بعد از کلّی حرص خوردن قورتش بدهیم داغ دلمان را بیشتر و حق گفتنی های این روزها را قل قل خوران کف دستمان می گذارد و نهایتا به قول معروف موش را از سوراخ بزرگتری رم می دهد، آخرش هم می گویند چون نمی فهمند، نان بهتر به تنور می چسبد. رجالِ به اصطلاح سیّاس شهر در کمین پست های مدیریتی

🔸️وقتی تخصص گزینی جای خود را به مرحبا گزینی می دهد، مسلما رجالِ خودخوانده سیّاس و پولِتیکر شهر که مردان موتلفه دوران انتخابات و تغییر دهنده گان سرنوشت شهر بوده اند، خود را در تفکری فانتزی در شهر فدرال آرزوهایشان می بینند و مدام مشغول شکستن قلنج انگشتان دست و در یکی به دوهای انتظار ساعتی برای به صدا درآمدن زنگ گوشی هایشان هستند که؛
الو جناب ( بوووووق )؛ پس از کلی جستجو و سرچ کردن در مرکز شهر، کسی از شما مدبّرتر و متخصص تر و مخلصتر گیر نیاوردیم و “الوعده الوفا” کت و شلوار نقره ای را تنتان کنید و برای معارفه آماده باشید.

🔸️فکر نمی کنید دیگر وقت تغییر نگرش های عهد قجری رسیده و به جای انتصاب گزینی و نشاندن “غلام الدوله” ها، می توان از گزینه میزگرد و مشورت با فعالین اجتماعی و مشاوره شهروندی استفاده کرد؟ چون خیر سرمان آقای غلام الدوله قرار است از صندوق بیت المال( صندوق پول شهروند ایرانی) حقوق و دوصد پاداش بیگیرد پس نیم اقلی حق را به صاحب صندوق بدهیم که بداند پولش به جیب کدام خادم وطنی می رود که به احوال این روز های مفسدین اقتصادی دچار نشود.

🔸️الی ماشالا در دوره های مختلف دولت های حضرات رئیس جمهوری و به خصوص ( آقای تدبیر ) متوصل به عقل و انتصاب حزبی شده اید و دست به سینه گان پسرفت گرا را به جان مصلحت عمومی انداخته اید، دیگر وقت نفس کشیدن مردم شهر نرسیده؟
ظاهرا عادت به تصمیم و دخل و خرج بدون کوچکترین مشارکت خواهی از ذهن عمومی شده اید و شفاف سازی و ارائه بیلان کاری به شهروندانتان را کسر شان می دانید.

🔸️اگر می بینید کوردستان با کمترین درصد مشارکت مردمی با صندوق های اخذ رای روبرو شده، از تکرار و تکرار چنین تصمیماتی ست.

به فکر روزهای بی هوای شهر باشید.

منصور شیخی

همچنین ببینید

پروژه فولادسازی کردستان تا سال ۱۴۰۴ به بهره برداری می‌رسد

پروژه فولادسازی کردستان تا سال ۱۴۰۴ به بهره برداری می‌رسد

پروژه فولادسازی کردستان تا سال ۱۴۰۴ به بهره برداری می‌رسد وزیر کشو، امروز در بازدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *