روئسای دو اتحادیه صنفی دیگر در سقز محکوم شدند

روئسای دو اتحادیه صنفی دیگر در سقز محکوم شدند

روئسای دو اتحادیه صنفی دیگر در سقز محکوم شدند

در جریان پرونده قطور اتحادیه‌های اتاق اصناف سقز، روئسای دو اتحادیه دیگر به نام‌های ( م _ ک ) و ( ر _ ف ) که به اتهاماتی چون خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع و جعل و غیره برای آن‌ها کیفرخواست صادر شده بود، محکوم شدند. روئسای دو اتحادیه صنفی دیگر در سقز محکوم شدند

احکام سنگین این افراد که در شعبه ۱۰۱ کیفری دو سقز که مسئول رسیدگی به پرونده اتحادیه‌های اصناف این شهر است صادر گردیده شامل حبس، رد مال و جزای نقدی می باشد.
لازم به ذکر است اخیرا برای یکی دیگر از روئسای اتحادیه‌های مذکور به نام ( م _ ب ) رای محکومیت صادر و به مجازات حبس، رد مال و جزای نقدی محکوم شد. روئسای دو اتحادیه صنفی دیگر در سقز محکوم شدند

تا این لحظه برای ۴ اتحادیه از مجموع ۱۶ اتحادیه اتاق اصناف سقز در شعبه مذکور رای محکومیت صادر گردیده است.

احتمالا اگر دستگاه قضا رادارهای شناسایی خود را روی مدار ۳۶۰ درجه تنظیم کند تعداد کمی از مدیران و مسئولین در ارتباط با این پرونده‌ها می توانند از سیگنال‌های این رادار به سلامت رد شوند و سیستم مدیریت، دچار تغییر و تحول در ساختار‌های نیروی انسانی خود خواهند شد.

ناگفته نماند تمامی متهمان و وکلای آن‌ها در این پرونده در جریان دادرسی، خود یا موکلینشان را مبری و بی گناه دانسته و تعدادی از متهمین، خود را ماشین امضای مسئولین و مافوق‌هایشان معرفی کرده‌اند اما برای این مسئولین و آمران امضاها و اعمال مجرمانه روئسای اتحادیه‌ها چه زمانی چکش عدالت و احقاق حق عمومی فرود خواهد آمد، منتظر خواهیم ماند.

همچنین ببینید

پروژه فولادسازی کردستان تا سال ۱۴۰۴ به بهره برداری می‌رسد

پروژه فولادسازی کردستان تا سال ۱۴۰۴ به بهره برداری می‌رسد

پروژه فولادسازی کردستان تا سال ۱۴۰۴ به بهره برداری می‌رسد وزیر کشو، امروز در بازدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *