مانع نرده‌ای کنار ساختمان کوثر، خطر آفرین است.

مانع نرده‌ای کنار ساختمان کوثر، خطر آفرین است.

مانع نرده‌ای کنار ساختمان کوثر، خطر آفرین است.

این مانع در ورودی کوچه شورای شهر یعنی ساختمان کوثر از میدان هەڵۆ جهت کنترل تردد خودرو‌ها نصب شده و تا کنون حوادث زیادی را برای عابران پیاده ایجاد کرده است که نمونه آن دیروز
ساعت ۷ عصر اتفاق افتاد و بانوی تقریبا ۴۰ ساله‌ای که قصد ورود به کوچه را داشته پایش به مانع گیر می‌کند و زمین می‌خورد و صورت و بینیش آسیب می‌بیند.
“ویدیوی این حادثه در آرشیو نیشتمان مدیا موجود است”
به گفته تعدادی از مغازه داران این منطقه بارها ناظر زمین خوردن و زخمی شدن بانوان و افراد مسن و کودکان هنگام عبور از این مانع بوده‌اند. مانع نرده‌ای کنار ساختمان کوثر، خطر آفرین است.

ظاهرا جانمایی این مانع به درخواست تعدادی از مغازه داران و خود اعضای شورای دوره پنجم صورت گرفته و این در حالی است که بستن کوچه‌ها و خیابان‌های سطح شهر و کنترل تردد خودروها یا عابرین پیاده باید جهت کارشناسی به شورای ترافیک شهرستان ارجاع و پس از بررسی دقیق موضوع، اعمال ترافیکی انجام بشود. اما سوال اینجاست که آیا پروسه تشریفات قانونی این موضوع طی شده است و اگر چنین باشد چرا در زمان تصویب و اجرای طرح و کارشناسی آن، به تردد عابرین پیاده، نوع سازه و طراحی آن دقت نشده است؟!

نیشتمان مدیا از طرف شهروندان آسیب دیده به وسیله این سازه بدقواره و خطرساز از اعضای شورای شهر که هر روز یک نفر از اعضای آن از کنار یا روی این مانع تردد می‌کنند و محل کارشان در چند قدمی آن قرار دارد، اولا درخواست پاسخگویی قبل از پایان دوره پنجم شورا به شیوه قانونی نه سلیقه‌ای در این خصوص را دارد، دوما جهت پیش گیری از بروز حوادث بعدی که با جسم و جان شهروندان سروکار دارد درخواست برداشتن یا اصلاح سازه و جانمایی صحیح آن در سریعترین زمان ممکن را دارد.

همچنین ببینید

در نبود نظارت درست بر نانوایی‌ها، برای نان سبوس‌دار قیمت‌های سلیقه‌ای وجود دارد . . !

در نبود نظارت درست بر نانوایی‌ها، برای نان سبوس‌دار قیمت‌های سلیقه‌ای وجود دارد . . !

در نبود نظارت درست بر نانوایی‌ها، برای نان سبوس‌دار قیمت‌های سلیقه‌ای وجود دارد . . …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *