پشت میز نشینان سفارشی در سقز, نیشتمان قلم, منصور شیخی, بهنام نیک سرشت, میدیا حسینی, پویا حسنی
پشت میز نشینان سفارشی در سقز

پشت میز نشینان سفارشی در سقز

پشت میز نشینان سفارشی در سقز

از عوامل ضعف عملکرد کنونی در تمام سطوح مدیریتی این شهر، جذب نیروهای ناکارآمد و نااهل سفارش شده‌ی لابی‌گری‌های انتخاتابات‌های پیشین و آینده است، به عنوان مثال می‌توان؛
شهرداری، آموزش و پرورش، اداره‌ی تأمین اجتماعی، اداره‌ی راه و شهرسازی، اداره‌ی صمت و فرمانداری را در لیست سفارشات و لابیگری‌های طلایی برای صندلی نشینی نام برد.

نیروهای استخدامی که از طریق آزمون و سیر مراحل قانون استخدام در برخی ادارات پذیرش می‌شوند به ۱۰ درصد هم نمی‌رسند و بیشتر نیروی انسانی مشغول به کار در سطح ادارات سقز را نیروهای سفارشی و پارتی‌گرهای لابی معاب آنهم نیروهایی که هیچ ارتباطی با مهارت و رشته‌ی تحصیلی خود ندارند تشکیل می‌دهد. حتی برخی از این نیروها بدون مدارک دانشگاهی و بدون تجربه و تخصص وارد سیستم‌ها شده و در پست‌های کلیدی مشغول تا بعداها با رانت و رابطه، مدارک دانشگاهی را به هر شکلی دست و پا کنند.

آن‌ها صرفا اشغال کننده موقعیت‌ها هستند و در فریزی خاص نگهداری می‌شوند تا در آینده بتوانند جزئی از چارت برنامه و پلان انتخابات برای به اصطلاح نمایندگان پروسه دموکراسی باشند.

نیشتمال قلم” ضمن انجام تحقیق میدانی به زودی در قالب یادداشتی نوک پیکان قلم را روی به سمت این بازیگران سیاسی شهری که در تصمیمات ناپخته‌ی شهری دخالت‌های نابجا هم دارند، نشانه می‌رود. پشت میز نشینان سفارشی در سقز

“رسالت ما روشنگریست”

همچنین ببینید

در نبود نظارت درست بر نانوایی‌ها، برای نان سبوس‌دار قیمت‌های سلیقه‌ای وجود دارد . . !

در نبود نظارت درست بر نانوایی‌ها، برای نان سبوس‌دار قیمت‌های سلیقه‌ای وجود دارد . . !

در نبود نظارت درست بر نانوایی‌ها، برای نان سبوس‌دار قیمت‌های سلیقه‌ای وجود دارد . . …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *