‍ یه نیزه به خودمون بزنیم و یه جوالدوز به شهرداری

‍ یه نیزه به خودمون بزنیم و یه جوالدوز به شهرداری

‍ یه نیزه به خودمون بزنیم و یه جوالدوز به شهرداری
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امروز برا گرفتن عوارض خودرو رفتم واحد شهرسازی شهرداری و به یکی دوتا از دوستای قدیمی سلامی عرض کردم و پرسیدم واحد عوارض خودرو هنوز اینجاست یا به جای دیگه ای انتقال پیدا کرده.
دوست بزرگوار‌ داشتن جواب سوئال رو میدادن که یهو شش نفر که سر تا پاشون مصلح به فحاشی بود وارد شدن و پریدن وسط حرف ما و شروع کردن به اونچرا که نباید و نشاید بود به زبون آوردن، یکیشون خیلی راحت گفت؛ همتون دزدید، روز نیست چند نفرتون رو نگیرن، برید جمع کنید کاسه کوزتونو.

کارمند بیچاره فقط سعی تو آروم کردن و توجیهی در خور یک کارمند در مقابل یک ارباب رجوع داشت ولی ظاهرا آقایون اومده بودن که داغ دل خودشونو هفتاد کوچه اونورتر از آپارتمانی رو که در حال ساختش بودن از این دو کارمند بگیرن. ‍ یه نیزه به خودمون بزنیم و یه جوالدوز به شهرداری

اومدم بیرون و جلوی درب واحد شهرسازی چند دقیقه ای تو فکر فرو رفتم، یاد چند سال قبل افتادم که عزت و احترام شهرداری و شورای شهر و واحدهای زیر مجموعه شهرداری چی بود و به کجا رسید.

نخیر همشهری من، یه گوشه از این داستان که به بگیر و ببند و تخلف ختم شده من و شماییم
من و شمایی که حاضریم به خاطر تخلفات ساختهامون دنیارو با پول دور بزنیم و به جای نخِ سوزن از پول استفاده می کنیم.
یه قانون خوب داریم که میگه رشوه دهنده و رشوه گیرنده هردو مجرمن، حیف که فعلا دونه روی پشت بام شهرداری و کفتر جلد شهرداری شده وگرنه اگر قانون هم سر نخش به ما نرسه یه روزی کارما پوست موز رو جلو پای ماهم میندازه. ‍ یه نیزه به خودمون بزنیم و یه جوالدوز به شهرداری

مثل همین مغازه ای که تصویرش رو ذیل توضیحات قرار دادیم
که روزهاست کرکره هارو پایین کشیده و اجازه ورود و بازدید رو به پلیس ساختمان هم نمیده و شنیدیم گفته چون احتمالا ازم باج بخوان بهشون راه نمیدم و از آب گل آلود و اوضاع متزلزل شهرداری با خیال راحت داره ماهی می گیره.

شهروند گرامی؛
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این بار عکس مغازتون رو تار منتشر می کنیم ولی مطمئن باشید پیگیرتون هستیم و در صورت ادامه با تمام وضوح از تخلفتون رونمایی می کنیم.

منصور شیخی

همچنین ببینید

سیگاری‌ترین کشورهای دنیا اینفوگرافیک:آیدا مجیدی

سیگاری‌ترین کشورهای دنیا

                    سیگاری‌ترین کشورهای دنیا اینفوگرافیک:آیدا مجیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *