شروع فصل بازدیدهای انتخاباتی...(فصل1), بهزاد رحیمی, نیشتمان قلم
شروع فصل بازدیدهای انتخاباتی...(فصل1)

شروع فصل بازدیدهای انتخاباتی…(فصل۱)

شروع فصل بازدیدهای انتخاباتی…(فصل۱)

بازدید نماینده سقز و بانه در نفس‌های پایانی نمایندگی از مسکن مهر جاقل‌

▪️مسکن مهر جاقل پس از گذشت هشت سال از ساخت آن، بلاخره مورد عنایت و بازدید نماینده‌ی سقز و بانه قرار گرفت. در طول دو دوره‌ی نمایندگی، هیچ کدام از مسئولین انتخابی و انتصابی از آغاز ساخت واحدهای مهر تا پایان ساخت آن، خبری از نحوه‌ی ساخت و مشکلات آن نداشته‌اند! هدف بازدید در چنین مواقعی‌ یعنی پایان دوره نمایندگی برای مردم، پر واضح است! آری مسکن مهر جاقل از جمعیت زیادی برخوردار است که نباید از نقش اهالی این محله در انتخابات هم غافل ماند که قطعا هدف چنین‌ بازدیدها هم تأمین خوراک انتخاباتیست نه رسیدگی به مطالبات مردم این منطقه..! کدامین وعده و وعیدهایتان در کل دوره نمایندگیتان تا حال به فرجام رسیده است تا ساکنین مهر جاقل نیز به سخنانتان دل خوش کنند؟!

▪️نکته‌ی قابل تأمل اینجاست که جناب نماینده به همراه تیم همراهش اشاره داشته‌اند؛ “که ساکنین مهر جاقل از خدمات شهری دستگاه‌های خدمت رسان مغفول مانده‌اند و هر چه سریعتر به مطالبات این منطقه باید رسیدگی شود”! مگر جناب رئیس اداره‌ی راه و شهرسازی که خود البته نظاره‌گر مسائل مسکن‌های مهر بودند از مشکلات این ساکنین خبر نداشتند که حال رفع مشکلات آن‌ها را طی بازدیدی‌محوری و هدفمند به جناب نماینده ارجاع داده‌‌اند؟! اداره راه و شهرسازی خود به لحاظ ضعف عملکرد خود که تنها یکی از آن به وضوح در آپارتمان‌های سست سازه‌ مهر سقز به یادگار مانده است، به اندازه‌ی کافی رد پای ضعیفی را بر پیکر نحیف مهندسی این شهر بر جای گذاشته است و پیداست که می‌خواهد با دست آویز انتخابات آتی، مدیریت خود را تجدید نماید که زهی خیال باطل در ذهن می‌پروراند!

▪️در پایان باید گفت؛ مدیران همواره باید بازیگران فعال در عرصه مدیریتی باشند نه بازیگردان، چرا که عمر مدیریت‌های موروثی دیگر به سر آمده است، مسئولی که در طول مدیریت خود هیچ عملکرد قابل قبولی نداشته است بر چه اساسی همچنان مدیریتش باید استمرار پبدا کند؟! از این دست مدیران می‌توان به رئیس اداره‌ی راه و شهر سازی و‌ اداره‌ی ورزش و‌ جوانان‌ سقز اشاره کرد که آیا نوع مدیریتشان پدیده‌ای موروثی‌ست یا محصول ستادهای انتخاباتی‌ست؟!‌ تا کی باید شاهد چنین مدیران ناکارآمد و بی حاصل در این شهر نگونبخت باشیم؟!

▪️لازم‌ به یاد آوریست که جناب نماینده در اوایل نمایندگیشان تأکید نمودند که؛ تصمیم بر این دارم برای انجام بازدیدهایم، هیئتی از مدیران را به نماد پوپولیستی پشت سر خود قطار نمی‌کنم! حالا مصلحت کدام مسئول، وی را بر آن داشته است که بازدیدهای هیئتی و پوپولیستی را باید در برنامه‌ خویش لحاظ نمایند؟!

همچنین ببینید

برون سپاری کارگران شهرداری، مصوب یا رد توسط شورا . . !

برون سپاری کارگران شهرداری، مصوب یا رد توسط شورا . . !

برون سپاری کارگران شهرداری، مصوب یا رد توسط شورا . . ! ◾طی هفته‌های گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *